Послуги сантехніка

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Послуги сантехніка в місті Вінниця

Якщо говорити про послуги професійного сантехніка у Вінниці - це дуже затребуваний пункт на сучасному ринку. І досвідчені професіонали, майстри на всі руки знахідка. Але що входить до послуг сантехніка і чому варто обирати саме професіонала?

Послуги, які пропонують сантехніки

Послуги сантехніка у Вінниці Говорячи про список послуг, які надає сантехнік - це список досить широкий і пов'язаний з установкою, сервісом та заміною будь-якого виду сантехнічного обладнання. Говорячи про найзатребуваніші послуги сантехніка – можна виділити такі, найпоширеніші.
 • Ремонт або заміна на новий змішувач на кухні, встановлення мийки, раковини у ванній кімнаті.
 • Встановлення та підключення сушарки для рушника, як і фільтрів для води.
 • Ремонт або заміна бочка, встановлення та підключення унітазу, біде.
 • Встановлення та підключення бойлера, заміна на новий ТЕНу, магнітного анода в системі водонагрівача.
 • Встановлення та обслуговування лічильників на воду, зняття та проведення його перевірки.
 • Монтаж ванної, змішувача та заміна/монтаж системи трубопроводу в квартирі або приватному будинку.
 • Встановлення каналізації в приватному будинку, де її раніше не встановлювали, ремонт/заміна каналізаційного стояка.
 • Монтаж душової кабіни або джакузі, а також ванн – сталевих або чавунних.
 • Повна заміна стояка водопостачання – холодного або гарячого, як у багатоповерховому будинку, так і в приватному домоволодінні.
 • Заміна старих труб на поліпропіленові, як і розведення трубопроводу по будинку або квартирі.
Зокрема, багато сантехнічних робіт віднесено до категорії складних, капітальних і тому вважаються трудомісткі, їх обов'язково варто планувати заздалегідь. Всі інші роботи, такі як заміна змішувача або установка біде – дрібніші за обсягом, можуть бути виконані в день звернення клієнта або наступного.
Але головне, досвідчені майстри не тільки приймуть заявку, але й оперативно виконають її в строки, без шкоди для якості. І ваше водопостачання, як і каналізація, мийка та душова працюватимуть справно, без перебоїв. Також останнім часом все більшою популярністю користується послуга «чоловіка на годину» - запросивши сантехніка додому, можна легко та просто усунути будь-які проблеми у будинку.

Роботи під ключ

Також одна з найбільш затребуваних послуг останнім часом, особливо, якщо говорити про повну реконструкцію старого житлового будинку або при зведенні нового будинку або квартири з нуля. В даному випадку майстер виконує повний комплекс робіт, починаючи від складання проекту, кошторису та до фінальної здачі замовлення клієнту.

У список робіт «під ключ» опадають такі роботи:

 1. Демонтаж та винесення старого, непотрібного обладнання.
 2. Встановлення та підключення нового сантехнічного обладнання.
 3. Розробка проектної документації – плану робіт, кошторису, що особливо актуально при капітальному ремонті або зведенні нового будинку.

Як підсумок, сам замовник отримує досвідченого фахівця, який на високому рівні, якісно і в строки виконають роботи, незалежно від рівня складності та обсягу. При цьому при комплексному замовленні на роботи власник отримує суттєву знижку.

Термінові сантехнічні роботи

Послуги сантехніка у Вінниці

Якщо друг у ванній або на кухні утворилася протікання, утворився засмічення або прорвала труба, тече каналізація або несправний бачок, необхідно прочистити бойлер? Все це можуть виконати досвідчені майстри, причому в короткі терміни, оскільки чудово розуміють – терміновість у таких питаннях зачіпає не лише питання комфорту, а й безпеки власного та сусідського майна.

Дослідні майстри завжди приймають термінові виклики, і надають професійне рішення будь-якої поломки або несправності. Саме робота у зручному для клієнта режимі – не лише сучасні реалії, а й необхідність показати себе на сучасному ринку послуг. Наші сантехніки готові прийти на допомогу як рано-вранці, так і пізно ввечері, у свято або вихідний.

Для оформлення виклику сантехніка додому - варто зателефонувати за вказаним телефоном або ж заповнити форму на нашому сайті, отримати консультацію досвідченого спеціаліста. І погодивши всі деталі – викликати сантехніка додому, у певний час та день, а після слюсар із усім необхідним обладнанням для ремонту – оперативно виїде додому. Як говорять багато досвідчені сантехніки - правильний вибір майстра запорука комфорту в будинку, причому за прийнятні гроші і в короткі терміни. Але чому ж варто обирати саме наших майстрів та сантехніків?

Перший пункт – намагаючись зайняти лідируючі на ринку послуг позиції, наші майстри не тільки вдосконалюють власну майстерність, а й впроваджують у роботу нові технології, застосовують у роботі – нові інструменти та деталі, вузли . При цьому наші менеджери готові замовити за бажанням клієнта до будинку найексклюзивніше та рідкісне сантехнічне обладнання.

Але це далеко не все. До основних переваг звернення до досвідчених професіоналів можна віднести такі пункти:

 • Оптимальна оплата послуги – до кожного клієнта майстри практикують індивідуальний підхід, а вартість ремонту – залежить від складності виконаних робіт.
 • Висока якість, надійність у таких питаннях як ремонт та встановлення сантехнічного обладнання.
 • Індивідуальний до кожного клієнта підхід, як і виконання всіх сантехнічних робіт за короткий термін, без шкоди для якості.
 • Універсальність кожного спеціаліста, використання у ремонті нового, сучасного обладнання.
 • На всі роботи наші майстри надають гарантію якості, як і повну звітність щодо всіх наданих послуг.
 • Дільне консультування з питань вибору матеріалу, а також якісного сантехнічного обладнання.
 • У процесі роботи завжди враховують як особливості планування будинку, так і норми демонтажу та встановлення сантехнічного обладнання.

І завжди підвищують власну кваліфікацію, тому незадоволених клієнтів нашою роботою просто немає. Тому не варто сумніватися в нашій кваліфікації та здібностях – дзвоніть і переконайтеся в цьому самі. А ваша сантехніка працюватиме злагоджено і без збоїв, а якщо потрібна консультація – наші сантехніки нададуть її і в телефонному режимі, допоможуть зробити правильний вибір того чи іншого обладнання.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.