Ремонт холодильників

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт холодильників у Вінниці

Холодильник у будинку виступає найголовнішим атрибутом кухні, де зберігають стратегічні запаси продуктів, всякі смаколики. І якщо він виходить з ладу – довірити ремонт холодильників Вінниці варто лише досвідченим фахівцям.

Найпоширеніші поломки

Ремонт холодильників у Вінниці

І в цьому відношенні наші майстри виділять кілька, найпоширеніших. Але головне розкажуть, що може спровокувати їх, І як із ними впоратися. І перша проблема –

Якщо постійно горить червона лампочка? Нерідко це вказує на такі поломки та несправності:

 • Поламано терморегулятор. І замінити його власними силами не вийде, хоча відремонтувати, замінити його вдома – можна. Але лише майстрами, які знають як це зробити.
 • Поламано компресор. Його майстри змінюють на новий, оскільки він практично не підлягає ремонту.
 • Протікає в системі фреон. І тут уже доведеться ремонтувати холодильник, також вдома, виявивши місце протікання, усуваючи його та дозаправивши до робочого рівня.

Якщо система не холодить, не виробляє достатню мінусову температуру – майстри причину шукатимуть у наступному.

 • неправильно виставлений або поламаний термодатчик – його треба виставити на належну температуру або замінити на новий;
 • спрацьовують заводські налаштування температурного режиму через перепад електрики в мережі – перевірте їх;
 • нерідко камери можуть бути заповнені повністю продуктами, і система просто не справляється із завданням – охолодженням продуктів;
 • нещільно зачинені двері або ж поламаний компресор – у першому варіанті варто щільніше закрити її, у другому випадку – замінити на новий;
 • засор у дренажній системі охолодження – достатньо прочистити її, запустивши систему холодильника заново.
Якщо мотор працює без перерви і не відключається з інтервалом раз на 10-20 хвилин, то це вже неприємна ознака, що вказує на поломку. І спровокувати таку «поведінку» агрегату можуть такі причини:
 • все та ж нещільно притиснута до корпусу дверцята – тепло надходить у камеру і мотору доводиться з навантаженням, працює без зупинок;
 • ввімкнено режим супер – заморозки – не варто запускати її на довгий час, тому перевірте, який саме режим роботи агрегату встановлений у вас;
 • зламаний термодатчик або терморегулятор – їх просто треба замінити вдома на нові;
 • зламаний модуль керування – його налаштовують або перепрошують вдома у замовника;
 • у разі зносу, поломки компресора – майстер змінює його на новий.

Якщо агрегат не запускається в роботу, не включається - варто перевірити, провести наступні роботи:

 • майстер перевірить – чи включений він у розетку, чи є в мережі електрика, чи не порваний шнур, робоча вилка чи ні;
 • щодо подачі електрики – нерідко рівень її настільки малий, що його недостатньо для роботи великої побутової техніки;
 • якщо порвано шнур або несправну виделку – їх просто варто замінити на нові.

До більш серйозних поломок майстра відносять вихід з ладу терморегулятора або компресора - ремонтувати їх недоцільно, тому фахівці змінюють їх на нові.

Якщо холодильник сильно шумить, в процесі роботи гуде - спровокувати появу шумів може неправильна, на нерівній підлозі або впритул до меблів, іншої техніки, установка. Важливо, щоб агрегат стояв на рівній, твердій підлозі, і від стіни, меблів чи іншої побутової техніки була відстань як мінімум 5 см. Якщо причина не в цьому, то варто відключити холодильник від мережі, а вже звільнивши полиці від продуктів – викликати майстра.

Сильно морозить? І таке може бути, що також не завжди добре – причину варто шукати в неправильно виставленому термодатчику, який поставлений на максимальну температуру або:

 • зламаний сам термостат – його змінюють на новий;
 • майстер може діагностувати протікання фреону – важливо відшукати місце розгерметизації, протікання, а усунувши провести дозаправку холодоагенту до потрібного, робочого рівня.
Ремонт холодильників у Вінниці

Якщо агрегат протікає, то призвести до цього можуть наступні причини:

 • У холодильник поставили гарячу страву, наприклад каструлю із супом. Не варто так робити – дайте страві охолонути до кімнатних температур, потім ставте в холодильник.
 • Замок зливу в холодильнику – просто прочистити її треба і все.
 • У приміщенні підвищена вологість – варто перевірити його, забезпечити гарне приміщення вентилювання.
Але незалежно від причини та виду несправності, довірити діагностику та ремонт холодильника варто виключно майстрам. Це гарантує якість ремонту, використання нових, оригінальних деталей, а також гарантійне обслуговування після всіх робіт.

Також наші майстри проведуть консультування клієнта в питаннях правильної експлуатації холодильника. І якщо треба – ми завжди готові проводити ТО та сервісне обслуговування техніки, забезпечивши їй довгі роки експлуатації без збою та поломок.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.