Ремонт морозильних камер

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт морозильної камери в місті Вінниця

Морозильна камера, яка протікає і шумить, не морозить - пробілам для користувача. І рішення тут лише одне – викликати додому майстра, і після діагностики відремонтувати її. Довірити цю роботу варто лише досвідченим майстрам, професіоналам своєї справи.

Основні проблеми з морозильними камерами

Ремонт морозильних камер у Вінниці

Якщо говорити про те, з якими проблемами стикаються найчастіше наші майстри – варто виділити наступні.

  • Скупчення снігу всередині камери. Тут причина може бути банально - зношена прокладка на дверцятах і всередину камери потрапляє тепло. І як наслідок з'являється іній та сніг на стінках камери. Але причина може бути і в поламаному компресорі, зламаному термостаті розморожування або таймера.
  • Відсутність живлення в мережі. І тут вже буде спрацьовувати автоматичний вимикач, або це наслідок запобіжника, що перегорів. Також причину нерідко майстер знаходить і в поламаною в будинку проводці, або розеткою, дещо рідше - перевірку не проходить плата керування. Але наші фахівці впораються з будь-якою поломкою та несправністю.
  • Висока температура. Якщо морозилка просто перевантажена продуктами або на випарнику утворився наріст льоду та снігу – в камері підвищується температура. Або як варіант причини – морозильною камерою дуже часто користуються, її дверцята відчиняють часто, що характерно наприклад для магазинів.
  • Працює постійно двигун. Якщо двигун працює постійно, це може бути наслідком витоку з системи фреону, або протікання в іншому місці, через яку витікає охолоджене повітря. Ця проблема не тільки може зіпсувати морозильну камеру, продукти, що зберігаються в ній, вона додатково позначається на підвищенні споживання електрики. Тому вирішувати її треба негайно.
  • Наростання на камерах льоду. Тут варто зробити певне уточнення. Якщо лід наростає в піддоні - це наслідок засмічення дренажної лінії або ж поламаний випарник. Але ось усувати цю проблему повинен строго майстер, навіть якщо саме рішення щодо заміни випарника або прочищення дренажу здається простим завданням.
Це основні, тим не менш, не єдині поломки, з якими працюють наші майстри. І наявність морозильної камери в магазині або вдома – це завжди корисне місце для зберігання продуктів.

Ознаки поломок

Ремонт морозильних камер у Вінниці Як показує практика наших майстрів, та й заявляють самі виробники - в середньому терміни експлуатації морозильних камер становлять 12-15 років. Але навіть при всій надійності даного виду холодильного обладнання вони можуть виходити з ладу. Тому користувачу варто знати основні ознаки, які вказують на поломку.
  • Ушкодження герметичності дверей.
  • Поломка компресора.
  • Відсутність охолодження.
  • Поява нехарактерних шумів.

При появі цих та інших ознакою, «нехарактерного» поведінки техніки - не варто її експлуатувати далі. Це загрожує не тільки повним виходом техніки з ладу, подорожчанням вартості ремонту, а й травмами користувача. Тому телефонуйте нам – не зволікайте, а наші майстри вирішать будь-яку вашу проблему з морозильною камерою.

Все це знають і що важливо оперативно усунуть наші досвідчені майстри. Телефонуйте нам негайно, не експлуатуючи морозильну камеру – її треба підготувати до приходу майстра. Як саме? Звільнити від продуктів, розморозити та вимити – це дозволить провести якісно ремонт. А коли камера відремонтована – не варто запускати її та одразу завантажувати продуктами. Важливо дати їй кілька годин попрацювати вхолосту, напрацювати холод і після завантажувати продуктами.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.