Встановлення кондиціонерів

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Встановлення кондиціонера в місті Вінниця


Якщо потрібні фахівці з встановлення кондиціонера у Вінниці? Тоді вам варто звернутися до наших професійних майстрів. Саме про важливість правильного підключення кондиціонера та етапи проведених робіт розповімо далі.

Важливість професійного монтажу

Встановлення кондиціонерів у Вінниці


І вся суть питання полягає в тому, що тільки правильно встановлене, підключене кліматичне обладнання працюватиме довго і справно, без збоїв. Допущені під час монтажу помилки призведуть у майбутньому до необхідності ремонту.

При проведенні робіт з монтажу кліматичного обладнання, важливо враховувати не тільки тип кондиціонера, а й місце монтажу, як і вихідні умови експлуатації. Впоратися з поставленим завданням може лише досвідчений майстер.

Етапи встановлення кондиціонерів

Установка кондиціонера - робота складна, яка проводиться в кілька етапів. Саме їх розкажуть далі наші досвідчені фахівці.

Перший етап – вибираємо місце для монтажу


І перше, внутрішній кондиціонер блок варто розміщувати таким чином, щоб меблі, інтер'єр не перегороджував шлях потокам повітря . Також важливо передбачити можливість безперешкодного відкриття лицьової панелі кондиціонера в рамках профілактичного або сервісного обслуговування.

Також варто пам'ятати, що довжина самих комунікацій, а саме трубок з фреоном, між блоками - внутрішнім і зовнішнім, не перевищувала 15 метрів.

Другий етап робіт – монтаж кондиціонера

Як кажуть майстри, монтаж кондиціонера здебільшого проходить за стандартною програмою. Так у стіні з віконним отвором свердлиться отвір - в нього прокладають комунікації, що ведуть до зовнішнього блоку. А ось внутрішній блок монтують у приміщенні, у вибраному місці, здебільшого над віконним отвором.

Далі від блоку до отвору, що веде назовні, кріплять короб - саме в нього укладають комунікації. І обов'язково варто пам'ятати, що сам короб монтують під кутом, щоб природним шляхом по ньому зливався конденсат. Окремо для кабелю електроживлення також прокладають вузький, декоративного плану короб – він може йти вздовж плінтуса, від розетки до кута, а вже по ньому, вертикально вгору до короба з міжблочними комунікаціями. Встановлення кондиціонерів у Вінниці Після монтажу блоку на кронштейни або інші види кріплення – комунікації кріплять до блоків і акуратно укладають у короби. На цьому етапі майстер проводить розвальцювання фреонових труб. Після цього підключають електричний кабель до боків, залежно від схеми подачі електрики. Далі йде вакуумування системи – із фреонових труб герметично відкачують повітря, ари. Етап вакуумування важливий, оскільки якщо не прибрати з труб вологу та пил – повітря, волога в процесі роботи негативно позначатиметься на роботі всієї системи.

На третьому етапі – проводимо перевірку


Саме цей етап завершує на стадії монтажу кондиціонера – систему підключають та перевіряють щодо працездатності, коректної роботи всіх вузлів.

Якщо проводиться прихована установка кондиціонера - тут є свої особливості. І на відміну від попереднього способу монтажу – в даному випадку інтер'єр кімнати не псуватиме своїм виглядом короба та комунікації. Але такий варіант можливий на стадії ремонту приміщення ще до старту оздоблювальних робіт.

Цей вид монтажних робіт проходить у два основні етапи – у процесі встановлення всі роботи проводять так як і в першому випадку, описаному вище.

На початковому, першому етапі також вибирається місце для встановлення внутрішнього блоку, далі на стіні - проводять розмітку прокладки комунікацій, електричного кабелю. . І вже потім, у самій стіні по цій розмітці роблять отвір під укладання штроба, виводячи його на вулицю, а потім - прокладають всі комунікації. Завершуються роботи на даному етапі встановленням на кріплення зовнішнього блоку, подальшого підключення до нього комунікацій.
На другому етапі робіт майстра проводять закладення в стіні штроби з комунікаціями, закінчують всі оздоблювальні роботи. І вже після завершення обробки монтують у кімнаті внутрішній блок кондиціонера, до нього підключають усі комунікації. Проводиться також вакуумування системи та після - проводять перший запуск системи, перевіряють кондиціонер на предмет коректної, справної роботи.

Вже після завершення монтажних робіт, фахівці в обов'язковому порядку дають гарантію на монтаж кондиціонера, проінструктує користувача в питаннях, як правильної експлуатації обладнання, і регулярного проведення ТО. Все це наочно показує, наскільки важливо довірити монтажні роботи майстрам, які знають всі тонкощі підключення системи, проведуть установку з урахуванням особливостей планування приміщення.

При цьому вартість робіт від професіоналів – вони доступні кожному клієнту. Наші спеціалісти висококласні майстри, тому робота у них є завжди, і тому наживатися за потрійною ціною на разових послугах – немає жодного резону. Дзвоніть нам!

Ціни на встановлення кондиціонера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Тип/Модель 5. Потужність до 2,5 кВт від 1900 до 3000 грн
Тип/Модель 7. Потужність від 2 до 3,5 кВт від 1900 до 3200 грн
Тип/Модель 9. Потужність від 2,5 до 5 кВт від 2000 до 3400 грн.
Тип/Модель 12. Потужність від 2,5 до 5,5 кВт від 2200 до 3600 грн
Тип/Модель 18. Потужність від 3,5 до 5,5 кВт від 2400 до 4000 грн
Тип/Модель 24. Потужність від 5,5 до 7,0 кВт від 2600 до 4200 грн
Додаткова магістраль 1/4:3/8 500 грн
1/4:1/2 550 грн
3/8:5/8 650 грн
Закладка магістралі стандарт 3м 1/4:3/8 2400 грн
1/4:1/2 2600 грн
Штроблення бетон 350 грн
Штроблення цегла 200 грн
Штроблення піноблок 200 грн

 

Вигляд робіт

Ціна, грн

Тип/Модель 5. Потужність до 2,5 кВт від 1900 до 3000 грн
Тип/Модель 7. Потужність від 2 до 3,5 кВт від 1900 до 3200 грн
Тип/Модель 9. Потужність від 2,5 до 5 кВт від 2000 до 3400 грн
Тип/Модель 12. Потужність від 2,5 до 5,5 кВт від 2200 до 3600 грн
Тип/Модель 18. Потужність від 3,5 до 5,5 кВт від 2400 до 4000 грн
Тип/Модель 24. Потужність від 5,5 до 7,0 кВт від 2600 до 4200 грн
Додаткова магістраль 1/4:3/8 500 грн
1/4:1/2 550 грн
3/8:5/8 650 грн
Закладка магістралі стандарт 3м 1/4:3/8 2400 грн
1/4:1/2 2600 грн
Штроблення бетон 350 грн
Штроблення цегла 200 грн
Штроблення піноблок 200 грн
В стандартний монтаж входить 3м магістралі, 0,5м короб 60×60, кронштейни+ кріплення

В зазначені ціни входить установка внутрішнього та зовнішнього блоків, прокладання траси комунікацій між ними, вакуумування та заправка хладагенту, налаштування та перевірка роботи кондиціонера.

Зазначена вартість може змінюватися в залежності від складності установки, типу та марки кондиціонера. Ми також рекомендуємо провести огляд приміщення та дати консультацію з нашими фахівцями для визначення оптимального варіанту установки та потреби в додаткових роботах.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.