Ремонт бойлерів

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера в місті Вінниця

Сучасні системи водонагрівачів розраховані на багато років роботи з мінімальним втручанням з боку користувача. Але щоб бойлер у Вінниці працював як треба (злагоджено та без збоїв) – варто довірити роботу по встановленню майстрам, професіоналам свого діла. Більш до цього варто знати й самому користувачу деякі нюанси експлуатації, проводити регулярно ТО (Про що далі і піде мова).

Контроль на етапі встановлення

 

ремонт бойлерів у вінниці

Щоб сам водонагрівач прослужив весь належний термін, встановлений виробником, а це в середньому 5-10 років, важливо його правильно встановити. Важливою умовою його подальшої експлуатації є надійне заземлення, оскільки вода та електрика – досить небезпечне сусідство. Це питання варто контролювати, інакше – людину може вдарити струмом.
Друга, не менш важлива умова – відсутність протікань. Коли бак вперше заповнюються водою, треба систему відключити від мережі, далі відкрити кран гарячої води й дочекатися, коли з’явиться напір води. І вже далі оглянути сам бак на наявність протікань, особливо в місці з’єднання труб. При цьому самі фітинги треба обернути серветкою – якщо є протікання, то вона стане вологою.  

Також ажливо перевірити й надійність кріплення бака, наскільки правильно підключене обладнання водонагрівача до електричної мережі. Все це не тільки гарантує його належну роботу, але й довгий строк експлуатації, якісний підігрів води, але що важливо – безпеку самого користувача.

Як ще продовжити термін експлуатації бойлера

Варто встановлювати робочу температуру на рівні 50-60 градусів, це оптимальна температура, котра піддійте для купання, миття посуду. А ось гарячу воду треба буде розбавляти холодною, що не дуже економічно, це також може призвести до осідання на стінках бойлера, накипу, а це вже  досить вагомий аргумент для кожного користувача.

Важливо пам’ятати, що в теплій, повільно циркулюючій воді можуть активно розмножуватись бактерії. Тому раз на тиждень варто ставити в бойлері максимальну температуру – на 80-90 градусів. Варто виставити температуру на максимум  та дочекатись до автоматичного вимкнення системи. Після цього не варто 1-2 години користуватися бойлером, бактерії за цей час загинуть.

Якщо ви користуйтесь бойлером кожного дня – не варто його вимикати щоденно. По-перше, постійне клацання вимикачем буде давати на систему навантаження, сприятиме корозії та виходу з ладу нагрівального елементу. Також сама розмова про нібито економію при такому підході – ніяк не обґрунтовані. Тому підтримка постійної температури – це більш виправданий підхід, оскільки система споживатиме менше електрики, ніж нагріваючи воду, котра встигла за ніч охолонути.

Також не радимо тримати постійно високу температуру. Ви все одно розводите її холодною водою, а ось споживання електроенергії помітно зростає. Як вже говорилося вище, краще підібрати оптимально комфортний рівень температури для себе, ніж в подальшому платити більше за використану воду та електрику.  

А ось якщо ви плануєте не користуватися бойлером більше двох-трьох діб, то відключайте його. Для спокою можна через вимикач-автомат, який, до речі, бажано встановити окремо саме для бойлера. Це дозволить знизити на саму мережу навантаження, й пробки не будуть постійно вибивати в щитку, та перегорати. Це додає таким чином більше проблем, аніж комфорту.

Наслідки нефахової установки

Хоча інтернет пістрявить інформацією по монтажу водонагрівачів, самостійно підключити пристрій непросто. Так, нерідкі випадки, коли власник нового устаткування не устигає перший раз нагрівати воду, а бойлер вже вимагає відправки в сервісний центр. Тому не варто на практиці реалізовувати відео із інтернету, й встановлювати бойлер самому, правильніше – визвати майстра на місце.

 

Тут краще відразу зрозуміти, що монтаж водонагрівача треба доручати фахівцям, тим більше ті відповідатимуть за свої дії. Тому неважливо, яка функціональність є в устаткуванні - гріє той воду у баку або припливним способом, треба завжди звертатися до кваліфікованих майстрів.

Оскільки будучи фахівцем в області, наприклад, громадських наук, ще не означає того, що вдасться правильно підключити бойлер до мереж й уникнути реальних проблем:

  • Затоплення свого та сусідського майна.
  • Коротке замикання в електричній мережі, виникнення пожежі.
  • Займання самого водонагрівача, задимлення всього приміщення.
  • Травма власника від несправного водонагрівача, з досить тяжкими наслідками.

 

ремонт бойлерів в вінниці
Тонкощі експлуатації водонагрівача

Щоб підключити бойлер до електрики та інженерних мереж, потрібні знання електрика і сантехніка. А також необхідно розбиратися в трубах, кранах, прокладеннях, підмотуванні, розетках і вимикачах. Звичайній людині, щоб зрозуміти призначення матеріалів, знадобиться час. При цьому не факт, що вдасться застосувати знання на практиці. Тим більше треба освоїти такий об'єм інформації, який фахівці вчать роками.

Ще у власника можуть виникнути питання до фахівців з правил експлуатації бойлера, оскільки не усі люблять читати інструкції від корки до корки. Наприклад, власники, щоб заощадити на рахунках за електрику, користуються бойлером нерегулярно, відключаючи від мережі.

Тоді як тепла вода і закрита система є сприятливим середовищем розмноження різних бактерій. А, щоб присікти розвиток патогенного середовища, багато нагрівачів обладналися спеціальними пристроями, які необхідно періодично запускати в роботу. Про цю функцію деякі власники навіть не здогадуються, поки не звернуться в сервіс, хоча інформацію про очищення пристрою, могли отримати спочатку від установників.

Довіривши встановлення водонагрівача професійним монтажникам, власник вирішить купу проблем і неврахованих фінансових витрат, збереже нерви і приємний настрій.

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та діагностика несправностей бойлера (входить у вартість ремонту) від 300 грн
Заміна ТЕНа від 700 до 1200 грн
Заміна терморегулятора від 600 до 1500 грн
Заміна електронної плати від 800 до 3000 грн
Заміна насосу від 700 до 2000 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн
Заміна реле напруги від 600 до 1500 грн
Заміна теплообмінника від 1000 до 2500 грн
Заміна термостата від 500 грн
Заміна датчика температури від 500 грн
Заміна датчика рівня води від 600 грн
Встановлення бойлера (до 50л) від 1200 грн
Встановлення бойлера (50-100л) від 1800 грн
Встановлення бойлера (більше 100л) від 2000 грн
Підключення до системи водопостачання від 1000 грн
Встановлення системи захисту від переливу від 600 грн

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера (входить у вартість ремонту) від 300 грн
Заміна ТЕНа від 700 до 1200 грн
Заміна терморегулятора від 600 до 1500 грн
Заміна електронної плати від 800 до 3000 грн
Заміна насосу від 700 до 2000 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн
Заміна реле напруги від 600 до 1500 грн
Заміна теплообмінника від 1000 до 2500 грн
Заміна термостата від 500 грн
Заміна датчика температури від 500 грн
Заміна датчика рівня води від 600 грн
Встановлення бойлера (до 50л) від 1200 грн
Встановлення бойлера (50-100л) від 1800 грн
Встановлення бойлера (більше 100л) від 2000 грн
Підключення до системи водопостачання від 1000 грн
Встановлення системи захисту від переливу від 600 грн

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.