Чищення та обслуговування кондиціонерів

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Чистка кондиціонера в місті Вінниця

фільтри та інші внутрішні вузли системи засмічуються. Тому регулярне чищення, обслуговування системи – запорука не тільки ефективної роботи кондиціонера, а й якості повітря у приміщенні.

Коли потрібно проводити чищення та ТО

Чистка та обслуговування кондиціонерів у Вінниці

Коли продуктивність кондиціонера падає - його варто очистити від пилу і бруду, і вже після перевіряти на предмет справності . І навіть якщо кондиціонер працює справно, без збоїв – все одно варто проводити профілактичні чищення восени та навесні. Говорячи простіше, варто взяти собі за правило проводити двічі на рік сезонне очищення, після закінчення сезону, і до початку запуску, після простою.

Але на необхідність проведення роботи вказувати можуть і певні ознаки:

 • поява в приміщенні неприємних запахів при роботі кондиціонера;
 • протікає внутрішній блок, вода капає не назовні, а всередину приміщення;
 • при роботі кондиціонер сильно шумить і тріщить.

Очистити фільтри кондиціонера може сам користувач, але якщо ви не знаєте - з якого боку до цього підійти і як це зробити, то варто довірити усі роботи досвідченим майстрам. Плюс до всього, якщо треба прочистити не тільки фільтри, а й радіатор, випарник – тут вже знадобиться розбирання блоку кондиціонера.

Перевага звернення до майстрів полягає в тому, що фахівець проведе чистку системи, профілактику, всебічну діагностику і при виявленні поломки - усуне її за короткий термін. Усунення проблеми в системі на ранній стадії – можливість уникнути серйозніших, дорогих у ремонті робіт.

Тому багато досвідчених майстрів радять проводити обслуговування:

 • На початку весни. Коли тільки підвищується температура повітря і стає більше 0 градусів, важливо перевірити загальний стан кондиціонера, провести його діагностику, підготувавши так до сезонних навантажень.
 • Наприкінці сезону, восени, коли перевірка дозволить показати, як пройшов сезон у техніки. Важливо звернути увагу не лише на стан фільтрів, але та оперативно усунути неполадки, промити систему.

Але і тут є свої особливості і тонкощі. Залежно від того, де встановлений та експлуатується кондиціонер – кількість перевірок, ТО системи може змінюватись.

 • Якщо система встановлена ​​в приватному будинку або квартирі - тут як і говорилося раніше, обслуговування кондиціонера проводять двічі на рік.
 • Якщо це офіс або адміністративна будівля, багатоквартирне приміщення або непродуктовий магазин – рекомендовано проводити чищення та обслуговування раз на квартал.
 • Якщо говорити про ресторани та продовольчі магазини, а також, якщо це квіткові магазини або автосервіси, місця, з підвищеним рівнем забрудненості повітря - проводити роботи з очищення та перевірки системи коштує раз на місяць.

Чистка та обслуговування кондиціонерів у Вінниці

З яких причин кондиціонеру потрібне чищення?

Потік повітря, що переробляється, в кондиціонер подається з вулиці, і насичений пилом і брудом, і тому внутрішній/зовнішній блоки системи потребують регулярного очищення. Саме регулярне чищення дозволить прибирати з внутрішніх деталей пил та забруднення, і без проведення регулярного сервісного обслуговування – ефективність роботи кондиціонера знижується.

При збільшенні навантаження на систему, зокрема на компресор через забруднення – система працюватиме на знос, як наслідок, вийде з ладу раніше за термін. Плюс до всього, у внутрішніх вузлах, деталях, на фільтрах пил та бруд створюють сприятливе середовище для зростання та розмноження бактерій, мікробів, патогенної мікрофлори. Вони потраплятимуть з повітрям у легені, призводячи до багатьох хвороб.

Чому варто звертатися до професіоналів?

 • Тільки досвідчені майстри знають усі тонкощі та нюанси роботи з очищення та ремонту кліматичного обладнання, незалежно від марки та моделі.
 • Оперативність послуг, що надаються. Наші майстри працюють по Вінниці та області, при цьому логістика побудована так, що фахівець прибуде на місце в короткі терміни.
 • Гнучка освіта ціни. Ми не намагаємося заробити на клієнті, плюс до всього, у нас представлена ​​своя система знижок. До того ж можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.
 • Оплата здійснюється після ремонту та перевірки на предмет справності системи. Ми ніколи не беремо грошей наперед.
 • Гарантія на всі роботи. І все тому, що ми працюємо згідно норм і правил, стандартів виробника кліматичного обладнання.

Як бачимо, робота з очищення, обслуговування внутрішнього/зовнішнього блоку - комплексна, яка не під силу невідомому користувачеві, що не має у своєму розпорядженні як необхідного обладнання, нових деталей, і певних технічних знань. Дзвоніть нам!

Ціни на обслуговування кондиціонера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 600 до 900 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 900 грн
Промивка внутрішнього блоку від 500 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 500 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 600 до 900 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 900 грн
Промивка внутрішнього блоку від 500 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 500 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.