Ремонт побутової техніки в місті Вінниця
У сучасному будинку і квартирі завжди є мінімальний набір побутової техніки - холодильник і плита, бойлер і пралка. Але коли техніка виходить з ладу – варто не експлуатувати її далі, не намагатися відремонтувати самому. Відключивши від мережі – довіривши її до рук майстра.
Далі постараємося донести до читача, які найпоширеніші поломки трапляються з побутовою побутовою технікою, а найголовніше – чому не варто намагатися усунути несправності власними силами.
Поломки холодильників
Холодильники - найважливіша в будинку техніка, тому що дозволить зберегти продукти свіжими. Але за його поломки сім'я може зазнати чимало збитків. Говорячи про можливі поломки та несправності холодильного обладнання – майстри виділяють такі, найпоширеніші.- Якщо холодильник не підтримує задану температуру або занадто сильно переморожує продукти – поламаний термостат або має місце витік холодоагенту.
- Сильно шумить і деренчить компресор – холодильник стоїть на нерівній підлозі або вийшов з ладу мотор.
- Холодильник не вмикається, або після запуску – моментів відключається. Тут причину варто шукати в поломці мотора або компресора.
Несправності пралень
Говорячи про пральні машинки - незалежно від марки і моделі, як і виробника, вони також схильні до частих поломок. Жорстка вода, як і неправильне з боку користувача експлуатація, перепади в мережі електрики – це негативно позначається на роботі техніки.- Система після прання не віджимає - може бути встановлена програма без віджиму, або має місце дисбаланс білизни в баку, засмічення фільтрів або шлангу. Рідше це наслідок поломки помпи.
- Вода не набирається. Має місце засмічення заливного шланга або впускного клапана, рідше - помпи або модуля керування.
- Барабан не обертається. Перевірте його на предмет перевантаження білизною, або поламані підшипники, злетів або порвався ремінь приводу. Нерідко до такої проблеми призводить поломка модуля, що управляє, або зливного насоса.
- Машинка не запускається в роботу. Перевірити варто наявність в мережі електрики, але нерідко до проблеми призводить і поломка модуля, що управляє, навіть відсутність води у водопроводі.
- Вода не зливається. Шукайте проблему в засміченні зливу, як і поломці модуля, що управляє.
- Гремить у процесі роботи. Або стоїть на нерівній підлозі, і при роботі стикається зі стіною або іншою технікою або проблему варто шукати в попаданні стороннього предмета в бак.
- Машинка протікає. Нерідко це може бути наслідком зносу шланга та манжети люка, як і пробоїни в баку або корпусі машинки.
Це найпоширеніші, але не єдині поломки, з якими може зіткнутися користувач пральних машинок. Головне не намагатися усунути поломку самому – довірте це фахівцю.
Кондиціонер та його основні поломки
Кондиціонери рятують у спеку і допомагають зігрітися в прохолоду, але якщо вони виходять з ладу - це вносить масу незручностей в побут. Які ж найпоширеніші поломки трапляються щодо кондиціонерів?
- Якщо система не охолоджує приміщення - шукайте проблему в зламаному компресорі або протіканні фреону, рідше - вентиляторі або конденсаторі.
- При протіканні блоку – перевірити на предмет засмічення/обмерзання зливні шланги, по яких відводиться конденсат. Нерідко це є наслідком порушення цілісності, пробоїни блоку.
- Вібрування кондиціонера в процесі роботи може бути наслідком неправильного монтажу, дещо рідше – наслідок перепала в мережі живлення електрики.
- Якщо кліматичне обладнання не включається в роботу - поламані плати управління або двигуна, компресора. Рідше це наслідок відсутності живлення у мережі чи поломки шнура, розетки – вилки.
Це далеко не всі поломки кліматичного обладнання, але не намагайтеся виправити ситуацію самотужки - це призведе до серйозніших поломок, а то й повного виходу кондиціонера з ладу.
Плити та їх основні несправності
Плити є на кожній кухні - електричні або газові, але навіть вони при всій своїй здається непорушності можуть виходити з ладу. Здебільшого багато майстрів та користувачів стикаються з проблемою засмічення форсунок конфорок, як і поломкою перемикачів потужності.
Якщо це наприклад електричні плити - нерідко трапляються поломки нагрівального елемента, як і розеток, шнура живлення. Якщо говорити про поломки газового обладнання – нерідко користувачі стикаються зі зношуванням прокладок, як і газового гнучкого трубопроводу. Але намагатися усунути поломку самому – небезпечно, тому що завжди є ризик отримати удар струмом або отруїтися газом, постраждати від вибуху.
Бойлер та його часті несправності
Здебільшого у повсякденному побуті користувачі можуть зіткнутися з наступними несправностями та поломками бойлера.
- Протікає бак і бойлер б'ється струмом.
- Вода не гріється або нагрівається, але занадто повільно, або до стану окропу.
- Низький рівень тиску води.
- У процесі роботи бойлер шумить, до чого сильно.
- Вода може йти брудною, з неприємним запахом.
Це основні проблеми сучасних водонагрівачів. Але незалежно від виду обладнання та проблеми – довірте діагностику та ремонт майстру. Тільки вони у роботі застосовують нові, оригінальні деталі, всі роботи ведуть строго з регламентом виробника. І на всі виконані ремонтні роботи надається гарантія від кількох місяців до року.