Ремонт газових котлів

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт газового котла в місті Вінниця

У сучасних будинках багато власників встановлюють одне або двоконтурні газові котли для обігріву. Але через складність конструкції – система нерідко виходить з ладу. І як результат, виникає потреба в їхньому професійному ремонті.

Ремонт та основні види поломок

Ремонт газових котлів у Вінниці

Якщо в приміщенні з'явився запах газу - обладнання відключають, перекривають подачу газу і викликають майстри з ремонту. І все тому, що має місце протікання газу, і самостійне усунення поломки може призвести до серйозних наслідків.

Якщо постійно тухне газовий котел – швидше за все йдеться про засмічення системи. Варто прочистити її, вивчивши всю послідовність інструкції, хоча правильніше – довіривши всі роботи фахівцеві.

При забитому в системі патрубку - надходження повітря знижується, його треба зняти і прочистити. А ось перевірити тягу просто - просто підносять сірник, або підпалений папері до віконця витяжки. Якщо полум'я йде у бік колонки – тяга є, ні, то оптимально довірити роботи спеціалісту.

Протікає вода - спрацьовує запобіжного типу клапана. Це свідчить про надмірний тиск у системі води – варто відрегулювати її подачу. Якщо це не допомогло, то для діагностики проблеми важливо викликати майстра, тому що цілком можливо розгерметизувалися стики в системі.

Котел у будинку став потіти зовні - це вказівка ​​на проблему з вентиляцією в будинку, або низька температура. Якщо в процесі роботи казан дуже голосно шумить - це вказівка ​​на недостатню герметизацію системи, правда спровокувати шуми може і поламаний теплообмінник. Але незалежно від причини поломок, самі ремонтні роботи, як і діагностику, важливо довірити лише досвідченим майстрам.

Капремонт газових котлів

Капремонт настінних/підлогових газових котлів – обов'язкова процедура, якщо обладнання експлуатується безперервно протягом кількох років. І все тому, що, працюючи з підвищеними навантаженнями, система незабаром може дати збій. І тому так важливо з появою перших ознак некоректної роботи, існуючої вади – важливо відключити котел, викликати майстра. До речі, варто сказати, що конкретні терміни експлуатації котла прописані в самій інструкції.

Що стосується капітального ремонту котла - це не тільки процедури, описані вище, але і сюди входять також ще кілька основних позицій. І головне у роботі – промивання теплообмінника. Але тут є свої особливості.
  • Проводити дані роботи без спецобладнання, знань та головне - професійних реактивів просто нереально.
  • Самі роботи пов'язані з демонтажем, розбором котла і тому важливо довірити професіоналам.
  • Проводити цю операцію – промивання теплообмінника варто дуже ретельно, щоб не повертатися до неї через короткий проміжок часу.
Ремонт газових котлів у Вінниці

І як кажуть наші фахівці - капремонт проводять виключно поза робочим сезоном. Оптимальний варіант, це весняні місяці.

Корисні поради

Як кажуть наші майстри, вітчизняні комунікації не завжди можуть похвалитися якістю самих носіїв, як і стабільністю подачі. Тому багато опалювальних агрегатів працюють з подвійними навантаженнями, особливо це стосується автоматики. Тому так важливо дотримуватися низки порад.

  • Важливо поставити в системі стабілізатор напруги.
  • У систему водопроводу – поставити фільтри, точніше навіть два, грубого та тонкого очищення.
  • Перед самим пальником – також рекомендовано поставити фільтр.
  • У приміщенні, де стоїть котел, рекомендовано поставити сигналізатор, який реагує на підвищення рівня газу в повітрі. Це може врятувати багато проблем.

І обов'язково укласти договір на регулярне сервісне обслуговування з професійними фахівцями. Це гарантія не лише якісного обслуговування, ремонту, а й безперебійної роботи системи, підтверджена гарантією на всі роботи.

Ціни на ремонт газового котла

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Діагностика котла та виявлення несправностей (залежно від складності проблеми та входить у вартість ремонту) від 300 до 500 грн
Ремонт котла від 600 до 1800 грн
Перевірка і налаштування системи опалення від 600 до 1800 грн
Очищення котла від забруднень від 700 до 1400 грн
Перевірка та регулювання газової арматури від 700 до 1000 грн
Встановлення котла та системи опалення від 1500 до 4000 грн
Технічне обслуговування котла та системи опалення від 600 до 1500 грн

 

Вигляд робіт

Ціна, грн

Діагностика котла та виявлення несправностей (залежно від складності проблеми та входить у вартість ремонту) від 300 до 500 грн
Ремонт котла від 600 до 1800 грн
Перевірка і налаштування системи опалення від 600 до 1800 грн
Очищення котла від забруднень від 700 до 1400 грн
Перевірка та регулювання газової арматури від 700 до 1000 грн
Встановлення котла та системи опалення від 1500 до 4000 грн
Технічне обслуговування котла та системи опалення від 600 до 1500 грн

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.