Ремонт кондиціонерів

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт кондиціонера в місті Вінниця


Ремонт кондиціонерів, а також їх обслуговування необхідно виконувати не рідше, ніж один раз на рік – це гарантує його злагоджену роботу, відсутність збоїв та поломок. І якщо з'явилися перші ознаки збою в роботі кліматичного обладнання, не варто його експлуатувати далі. Достатньо вимкнути систему та викликати майстра.

Найчастіші несправності кліматичного обладнання

Ремонт кондиціонерів у Вінниці


Ринок кліматичної техніки збільшується з кожним роком все більше і більше, а кондиціонерів на ньому представлено безліч. І конкуренція на ринку величезна, саме вона штовхає виробників на вдосконалення власної техніки, роблячи її якісною та функціональною.

Але незалежно від марки і моделі, в силу певних факторів, техніка може виходити з ладу. Спираючись на досвід, практику наших майстрів, варто виділити такі часті поломки кондиціонерів.

 • Неприємний із системи запах. Досить часта, поширена неприємність в експлуатації техніки. При роботі система втягує всередину повітря з приміщення, разом з ним - пил. Саме вона осідає на фільтрах, випарнику, крильчатці, стаючи живильною основою для зростання бактерій. Та й сам пил згодом може гнити, видаючи неприємні запахи. Вирішення проблеми – якісне очищення системи.
 • Система не охолоджує приміщення. Особливо ця проблема видно в літні дні, коли порятунок від спеки – кондиціонер. Багато користувачів помилково грішать на рак самого обладнання, але забувають - коли востаннє проводили очищення систему, дозаправку фреону. Адже брак холодоагенту в мережі, шар пилу, що осів, на внутрішніх вузлах – умови, що знижують працездатність системи на половину. Також сама проблема може бути наслідком поломки внутрішніх вузлів, деталей кліматичного обладнання – важливо вимкнути кондиціонер, викликати майстра.
 • Випливає вода з внутрішнього блоку. Якщо всередину приміщення з боку протікає конденсат – це сигнал, що система несправна. Причину варто шукати в засмічення зливу, усунути його просто - достатньо прочистити трубу і просушити, запустивши систему.
 • Протікання фреону. Навіть при правильному, якісно проведеному монтажі кондиціонера – в рік система втрачає від 3 до 6% фреону. І щоб відновити цю втрату – кожні 2 роки варто проводити професійну дозаправку. Це важливо, оскільки компресор охолоджується саме фреоном, при його нестачі – він перегріватиметься, виходити з ладу, замикатиметься. Майстер на місці проведе діагностику, визначить показники фреону та дозаправить до робочого рівня.
 • Не вмикається кондиціонер. Перевірити спочатку потрібно харчування, чи є в мережі електрика, чи достатній його рівень для роботи системи. Також важливо перевірити, чи не встановлено пріор на таймер вимкнення. Якщо у цих пунктах все нормально – довірте пошук причини несправності досвідченому майстру.
 • Несправний пульт. Варто перевірити на предмет справності батарейки, а також чи не стоїть на шляху сигналу від пульта до кондиціонера жодних перешкод.

Це найпоширеніші несправності в системі кліматичного обладнання. Але незалежно від виду поломки, не варто намагатися усунути її самотужки, не маючи спеціальних інструментів, нових, оригінальних деталей. Довірте всі роботи професійним майстрам.

Що може спровокувати поломку?

Саме знання того, що може спровокувати поломку кліматичного обладнання - половина вирішення проблеми. Якщо не допускати в процесі експлуатації тих чи інших помилок, причин - кліматичне обладнання працюватиме злагоджено, без збою.

Але оскільки система кондиціонера досить складна - вона потребує особливої ​​уваги з боку користувача і майстра. Усі причини несправностей кліматичного обладнання можна умовно поділити на дві групи:

 • електричні несправності – вони зумовлені виходом з ладу електронних вузлів та деталей;
 • механічні – вони зумовлені несправністю внутрішніх вузлів або неправильним монтажем.

Ремонт кондиціонерів у Вінниці Крім описаних причин, ніколи не варто скидати з рахунків і чисто людський фактор, коли самі користувачі неправильно експлуатують техніку, ігнорують догляд та регулярну профілактику техніки. Адже правильний догляд за технікою – запорука її довгої, злагодженої роботи.

Ремонт кліматичного обладнання у Вінниці

При підозрі, появі перших ознак несправності - не варто чекати, коли техніка повністю вийде з ладу. Як кажуть майстри – варто відключити несправне обладнання, а потім викликати майстра. Чому працювати з нами вигідно? На це є свої аргументи:

 • ремонт – завжди якісний;
 • діагностика – грамотна, безкоштовна;
 • деталі – нові, оригінальні;
 • майстер дасть необхідні рекомендації з питань правильної експлуатації;
 • вигідне для клієнта співвідношення якості послуг та ціни;
 • на всі послуги – надається гарантія.

Тому не зволікайте, а залишайте заявку на ремонт по телефону або на сайті, а майстри - прибудуть на місце оперативно, якісно усунувши поломку. Дзвоніть нам!

Ціни на ремонт кондиціонера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправності (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 300 до 400 грн
Чистка внутрішнього блоку від 600 до 1000 грн
Чистка зовнішнього блоку від 700 до 1100 грн.
Наповнення фреоном від 500 до 1400 грн
Заміна компресора від 900 до 2500 грн
Ремонт електронних плат від 800 до 2000 грн
Заміна вентилятора від 600 до 900 грн
Ремонт контролера від 900 до 1800 грн
Заміна внутрішнього блоку від 3000 до 4000 грн
Заміна зовнішнього блоку від 2000 до 5000 грн
Ремонт трубопроводу від 800 до 1200 грн
Заміна трубопроводу від 900 до 1500 грн
Ремонт конденсатора від 700 до 1200 грн
Заміна конденсатора від 900 до 1500 грн
Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправності (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 300 до 400 грн
Чистка внутрішнього блоку від 600 до 1000 грн
Чистка зовнішнього блоку від 700 до 1100 грн
Наповнення фреоном від 500 до 1400 грн
Заміна компресора від 900 до 2500 грн
Ремонт електронних плат від 800 до 2000 грн
Заміна вентилятора від 600 до 900 грн
Ремонт контролера від 900 до 1800 грн
Заміна внутрішнього блоку від 3000 до 4000 грн
Заміна зовнішнього блоку від 2000 до 5000 грн
Ремонт трубопроводу від 800 до 1200 грн
Заміна трубопроводу від 900 до 1500 грн
Ремонт конденсатора від 700 до 1200 грн
Заміна конденсатора від 900 до 1500 грн

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.