Ремонт пральних машин

Ремонт побутової техніки у Вінниці

Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт пральних машин у Вінниці

Ремонт пральних машин у Вінниці – послуга, яку надають наші майстри. Якісно, ​​швидко та за адекватну вартість. Це критерії роботи наших фахівців – звертайтеся до професіоналів, і проблема буде усунута у максимально короткий термін.

Найчастіші поломки

Ремонт пральних машин у Вінниці

Говорячи про те, з якими проблемами найчастіше стикаються наші майстри – можна виділити наступні пункти.

 • Машина не вмикається. Перевірте, чи є в мережі електрика, справна розетка, чи щільно закритий люк. Якщо все нормально – варто викликати майстра, оскільки хвилі можлива поломка модуля управління, мережевого фільтра, западає кнопка «Старт».
 • Вода не зливається. Якщо виставлено режим «Без віджиму» - це нормальне явище. Але якщо виставлені інші режими прання – як мінімум засмічення каналізації, фільтрів або зливного шланга, або зламаний насос, датчики рівня води.
 • Білизна погано віджимається або не віджимається зовсім. Як варіант, зламаний зливний насос, датчики рівня води, двигуна або керуючої плати.
 • Не крутиться баран. Зіскочив ремінь приводу, або зламався мотор, часто – це наслідок зносу підшипників.
 • Не відкривається люк. Пошкоджена ручка або замок, рідше – поламаний керуючий модуль.
 • Протікає машина. Через знос манжет на дверці, пошкодження гумки, бака або наливного шланга, зносу в машині сальників - вода протікатиме назовні. Вирішення проблеми має бути швидким, щоб уникнути потопу, псування майна, отримання травми від удару струмом і посилення самої поломки.
 • Гром і стукіт при роботі пральної машинки. У бак з речами потрапили сторонні предмети, або поламані амортизатори, підшипники - це стає причиною сторонніх шумів. Або вийшов з ладу противагу.

Це основні поломки пральних машинок. Але як кажуть майстри – не варто намагатися усунути їх самотужки.

Звернення до майстрів з ремонту пралень у Вінниці

Правильне рішення при поломці пральної машинки - звернення до майстрів з ремонту техніки. Які переваги дає таке рішення?

 • Заявки майстра можуть приймати як у телефонному режимі, так і електронною поштою. Менеджери оформлять заявку, проінформують як про можливу поломку, згідно з описом заявника, озвучать попередню вартість ремонту. Точну суму ремонту скаже майстер, але після проведеної дома діагностики.
 • Майстер виїжджає додому до клієнта. Майстер прибуде в обумовлений час, попередньо уточнивши актуальність обговореного візиту. І вже на місці проведе діагностику, подальший ремонт. Клієнт не платить за виклик майстра за умови, що майстер проведе ремонт техніки в майбутньому. Якщо поломка може бути усунена на місці – майстер має всі необхідні інструменти, деталі, якщо буде потрібний складніший ремонт – техніку доведеться транспортувати до майстерні.
 • Діагностика – безкоштовна, а вже ремонт – залежить від складності поломки, як і вартості деталі, вузла, які необхідно замінити в пральній машинці.
 • Наші майстри в ремонті використовують виключно нові, оригінальні від виробника побутової техніки деталі. Все це дозволить говорити, що техніка після ремонту працюватиме, як і раніше злагоджено, без збою та поломок. Деталі та вузли йдуть безпосередньо із заводу – виробника пральних машинок відповідно сертифіковані на території країни.

На виконані роботи майстра надають гарантію. У термінах вона варіює від кількох місяців і до року – багато що визначає складність ремонту, заміненої деталі.

Як викликати майстра?

Ремонт пральних машин у Вінниці

При зверненні до нашої майстерні – для виклику спеціаліста необхідно менеджеру повідомити такі дані.

 • Марку пральної машинки, модель. Всі ці дані можна переглянути в інструкції до пральні, або уточнити на спеціальній наклейці, яка найчастіше розташована ззаду на машинці.
 • Далі в деталях варто описати поломку, як проявляється несправність. Говорячи простіше – опишіть майстру симптоми поломки, при яких ситуаціях сталася поломка. Це дозволить майстру більш детально розуміти, з якою поломкою він має працювати, а головне – підготуватися відповідним чином, взяти необхідні деталі, інструменти.
 • Уточнити бажаний день та час візиту майстра. Також варто вказати адресу, куди необхідно приїхати майстру, телефон, щоб попередньо підтвердити актуальність виклику та ремонтних робіт.

Скільки ж може займати ремонт пральної машинки за часом? Все залежить від поломки, складності робіт, що проводяться - від 15 хвилин і до півтори - двох годин. Тут все індивідуально, але незалежно від несправності – майстри проведуть ремонт якісно та в обумовлений термін. І проконсультують користувача щодо правил експлуатації пральної машинки, що дозволить виключити у майбутньому можливі поломки та несправності.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Вінниця приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00

Контактний телефон


099-434-79-83

Please publish modules in offcanvas position.